Dean Berta Viňales

Aj keď Čínu priamo nespomenuli podľa agentúry AFP sa dajú ich. Zbývající sobotní program na okruhu včetně dalšího dílu mistrovství světa superbiků byl po tragédii zrušen.

D7fg1iwyxhuvgm

Ku karambolu došlo v druhej zákrute okruhu dve kolá pred koncom.

Dean Berta Viňales. Zvyšný dnešný program na okruhu vrátane ďalšieho dielu majstrovstiev sveta superbikov bol po tragédii zrušený. 1 day agoPatnáctiletý španělský jezdec Dean Berta Viňales zahynul při havárii v motocyklovém závodu kategorie Supersport 300 v Jerezu. Ke havárii došlo ve druhé zatáčce.

1 day agoPatnáctiletý španělský jezdec Dean Berta Viňales zahynul při havárii v motocyklovém závodu kategorie Supersport 300 v Jerezu. 1 day agoPatnáctiletý španělský jezdec Dean Berta Viňales zahynul při havárii v závodu kategorie Supersport 300 v Jerezu. 1 day agoWASHINGTON - Lídri Spojených štátov Japonska Indie a Austrálie ktorí sa v piatok stretli v Bielom dome vyzdvihli úlohu tohto zoskupenia známeho pod názvom Štvorstranný bezpečnostný dialóg anglická skratka QUAD v otázkach týkajúcich sa ochrany stability a demokracie indo-pacifického regiónu.

23 hours agoŠpanielsky motocyklista Dean Berta Viňales zahynul pri sobotňajšej nehode na okruhu Jerez. Zbývající sobotní program na okruhu včetně dalšího dílu mistrovství světa superbiků byl po tragédii zrušen. 1 day agoBRATISLAVA Mimoparlamentná Slovenská národná strana SNS vyzýva ministra financií Igora Matoviča OĽANO aby bezodkladne navrhol zrušenie očkovacej lotérie.

1 day agoJEREZ - Pätnásťročný španielsky jazdec Dean Berta Viňales zahynul pri havárii v motocyklových pretekoch kategórie Supersport 300 v Jereze. Napriek rýchlemu zásahu tragickú nehodu neprežil. Informovala o tom Zuzana Škopcová riaditeľka kancelárie predsedu SNS Andreja Danka.

Roman Rios EPA Profimedia. Zbývající program na okruhu včetně dalšího dílu mistrovství světa superbiků byl po tragédii zrušen. Zbývající dnešní program na okruhu včetně dalšího dílu mistrovství světa superbiků byl po tragédii zrušen.

Při tragické události byl na trati i. Záchranári pri Deanovi Bertovi Viňalesovi. 1 day agoPatnáctiletý španělský jezdec Dean Berta Viňales zahynul při havárii v motocyklovém závodu kategorie Supersport 300 v Jerezu.

1 day agoPatnáctiletý španělský jezdec Dean Berta Viňales zahynul při havárii v motocyklovém závodu kategorie Supersport 300 v Jerezu. Zbývající sobotní program na okruhu včetně dalšího dílu mistrovství světa superbiků byl po tragédii zrušen.